Kontakt

Eegrit Pärtel, müügisekretär

Tel: +372 6771 570

Mob: +372 53 053 542

eegrit@lektar.ee

Mari Veskimäe, assistent-müügisekretär

Tel: +372 6771 570

Mob: +372 52 06 749

mari@lektar.ee

Silver Lell, müügiesindaja

Tel: +372 6771 573

Mob: +372 50 99 575

silver@lektar.ee

Riho Rõõmus, müügiesindaja

Tel: +372 6771 572

Mob: +372 52 66 448

riho@lektar.ee

Risto Paalonen, müügiesindaja

Tel: +372 6771 574

Mob: +372 5699 9978

risto@lektar.ee

Age Vellamäe, tegevjuht

Tel: +372 6771 570

Mob: +372 52 33 495

age@lektar.ee

Janar Tammeveski, ladu

Tel: +372 6771 570

Mob: +372 51 70 402

ladu@lektar.ee

 

Aadress: Kadaka tee 70, 12618 Tallinn

Tel. 6771 570

info@lektar.ee

Avatud: E-R 8.00 - 17.00